Apie Įmonę

1978 metais prie “DINAMO” fabriko buvo įkurtas šakinis projektavimo biuras visos tuometinės TSRS “DINAMO” draugijos fabrikų aprūpinimui medienos apdirbimo įrengimais.
1990 metais šakinis projektavimo ir gamybos biuras atsiskyrė nuo fabriko „DINAMO“ ir įsteigė UAB „KADIS“. Pagrindiniu bendrovės akcijų turėtoju išliko valstybė.
UAB „KADIS“ projektavo ir gamino įvairius medžio apdirbimo įrengimus.

Nuo 2010 metų valstybinė bendrovė „KADIS“ reorganizavosi į privačią bendrovę „Kadis ir Ko“.
UAB „Kadis ir Ko“ turi aukštos kvalifikacijos specialistus, gerą gamybinę bazę.
Bendrovė tęsia medžio apdirbimo įrengimų gamybą, nuolat tobulina savo gaminius, papildo gaminamų įrengimų asortimentą naujais modeliais ir tipais, atlieka įrengimų servisą. Pagrindinės bendrovės gamybos kryptys yra:
– įrengimai išilginiam medienos sudūrimui;
– įrengimai medienos klijavimui;
– įrengimai medienos drožlių ir dulkių nusiurbimui;
– specialūs įrengimai.

Išilginio medienos sudūrimo linijas gaminame nuo 1983 metų, o nuo 1997 metų pradėjome gaminti naujos kartos išilginio sudūrimo linijas. Šiandieną mūsų linijos dirba Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, ir Kazachstano įmonėse. Medinių namų gamintojams mes galime pasiūlyti kompaktinį medienos sudūrimo pusautomatį. Įrenginys skirtas begaliniam sudūrimui ruošinių iki 260 mm pločio, naudojant dviejų komponentų klijus.

Mūsų bendrovė sukūrė ir pagamino daug įvairios paskirties hidraulinių ir pneumatinių presų medienos klijavimui šaltu ir karštu būdu. Dabar gaminame hidraulinius presus daugiasluoksniams tašams namų gamybai, langų tašams, baldų elementams, plačioms parketo lentoms.

Drožlių siurbimo įrenginius gaminame nuo 1992 metų. Šiandien mes galime pasiūlyti pirkėjams modulines drožlių ir dulkių siurbimo sistemas grąžinančias šiltą orą į darbo patalpas, skirtas pastatyti tiek darbo patalpų viduje, tiek ir išorėje. Be to mes gaminame didelį asortimentą ventiliatorių ir nedidelių drožlių siurbimo įrenginių, kaupiančių drožles į maišus. Ventiliatorių siurbliaračiai pagaminti iš kibirkščių neskeliančių medžiagų.

Bendrovė “Kadis ir Ko“ nuolat tobulina savo gaminių konstrukciją, didina patikimumą ir našumą. Įrengimuose naudojame tik aukštos kokybės pasaulyje gerai žinomų firmų komplektuojančius gaminius. Mūsų įrengimų konstrukcijos atitinka Europos saugos standartų reikalavimus.